İzmir,35000
0(232) 255 00 02

Hakkımızda

Firmamız klima tamir, bakım ve montaj hizmeti vermektedir. Klimanın en profesyonel şekilde bakımını ve onarımını istiyorsanız biz yardımcı oluruz. Klima montajda hizmetimiz şu şekildedir. Evden eve taşıma, aynı ev içi yer değiştirme, sökülmüş klimanın takılması ve klimanın sadece sökümü gibi işlemleri yaparız. Eğer klimayı 0 aldıysanız bunun kurulumu için Mitsubishi müşteri hizmetleri arayacaksınız.

Yapılan işlemlerin daima arkasındayız. Bunun için hem parçaya hem işçiliğe garanti veriyoruz. Çoğu firma sadece parça garantisi verir. Biz işçilik için de para almıyoruz. Aynı yerden tekrar arıza yaparsa adrese gelip yeniden parça değişimi yapıp bunun için servis ücreti dahi almayız. Bu yüzden bizden kaliteli hizmet almış olursunuz.

Yapılan tüm işlemler kendi firmamız kapsamındadır. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz. Ancak kesinlikle orijinal parça kullanıyoruz. Yapılan tüm işlemlerin de arkasındayız. İşlemlerin sonunda muhakkak servis formu kesilir. Bu formda; yapılan işlem, alınan ücret, arıza tespiti ve sizin bilgileriniz yer alır.

Call Now ButtonTIKLA ARA